Pierwszy dzień ferii w Kamieńskiej Bibliotece (2 lutego) upłynął w bardzo radosnej i twórczej atmosferze. Dzieci obejrzały i wysłuchały opowiadania o Walentynce i jej rowerku, które zostało zaprezentowane w japońskim teatrzyku kamishibai przez Panią Magdę z Oddziału dla Dzieci.
Dzieci dowiedziały...
Biblioteka grała w 34. Finale WOŚP!
Podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasza Biblioteka również włączyła się w pomoc. Z tej okazji bibliotekarze przygotowali kiermasz książek, który cieszył się dużym zainteresowaniem.
Dzięki ludziom o wielkich sercach udało się zebrać 1276,12...











