Leszek Naziemiec, Życie na brzegu

Leszek Naziemiec, Życie na brzegu

Magdalena Kordel

Już 17 października o godz. 17:00 odbędzie się w naszej Bibliotece spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, jedną z najpopularniejszych polskich pisarek literatury obyczajowej.
Autorka znana jest z licznych bestsellerowych powieści, które zdobyły serca czytelników w całej Polsce. Największą popularność przyniosły jej cykle „Malownicze” oraz „Uroczysko” – pełne ciepła, humoru i wzruszeń opowieści o przyjaźni, rodzinnych więziach oraz magii codzienności w małych miejscowościach.
Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby poznać autorkę osobiście, zadać pytania i dowiedzieć się więcej o jej twórczości oraz pracy nad kolejnymi książkami.
Wydarzenie organizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej literatury!

facebook Magdalena Kordel - strona autorska

belka logotypowa nck

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa nprcz

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury