Pejzaż malowany wełną

Serdecznie zapraszamy na spotkania z cyklu „Warsztaty rękodzieła artystycznego z literaturą w tle”.
Warsztaty poprowadzi Anna Ćwiklińska.
facebook ArtAnna Anna Ćwiklińska (ArtAnna)

Pierwsze spotkanie pn. „Pejzaż malowany wełną, inspirowany utworem literackim” odbędzie się już:
📆 27. kwietnia (sobota)
⏰️ godzina 11:00
📍 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Zapisy pod numerem telefonu:
phone 723 866 022

Udział w warsztatach nie wymaga umiejętności plastycznych, oraz znajomości literatury. Pod okiem doświadczonego instruktora, każdy będzie mógł zaczerpnąć wiedzy i nowych umiejętności tworząc wyjątkowa pracę, którą będzie mógł zabrać na pamiątkę.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Inicjatywa ta organizowana jest dzięki dotacji z Konkursu na Inicjatywy Oddolne w ramach programu BLISKO.

‐----------------------
Projekt we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kamieniu Pomorskim.

Działanie w ramach Projektu BLISKO. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

facebook Narodowe Centrum Kultury
facebook NPRCz 2.0