W czwartek 18 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Warsztaty Dyskusyjne Kobiet. Spotkaliśmy się z panią kosmetolog Kosmetologia Marcelina Derylak, która ciekawie opowiedziała o rodzajach naszych cer i ich domowej pielęgnacji. Po krótkim wykładzie, mogłyśmy skorzystać z dobrodziejstw zabiegów kosmetycznych, które pani Marcelina wykonała chętnym uczestniczkom. Miłym akcentem, były otrzymane materiały edukacyjne.
Organizatorką spotkania była pani Adriana Michoń, która jest beneficjentem Konkursu na Inicjatywy Oddolne.

facebook NPRCz 2.0
facebook Narodowe Centrum Kultury