We wtorek, 7 maja, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Warsztaty Dyskusyjne Kobiet. Tym razem spotkaliśmy się z panią fryzjerką Anna Włodarczyk, która ciekawie opowiedziała o pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Dowiedzieliśmy się jak myć, czesać i odżywiać włosy, jak dobierać szampony i odżywki. Po krótkim wykładzie, pani Anna zademonstrowała na ochotniczkach jak korzystać z prostownicy i lokówki, aby pojawiły się piękne loki. Miłym akcentem, były otrzymane materiały edukacyjne oraz upominki.
Organizatorką spotkania była pani Adriana Michoń, która jest beneficjentem Konkursu na Inicjatywy Oddolne.

facebook Narodowe Centrum Kultury
facebook Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego