Warsztaty Dyskusyjne Kobiet

W środę, 3 lipca, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Warsztaty Dyskusyjne Kobiet pod hasłem Zdrowie kobiety. Warsztat poprowadziła Pani Andżelika Stańko - fizjoterapeutka uroginekologiczna, która prowadzi swój gabinet fizjoterapii kobiecej oraz pracuje na oddziale ginekologiczno-położniczym w Gryfickim Szpitalu.
Pani Andżelika przybliżyła tematykę kobiecych problemów związanych z mięśniami dna miednicy. Opowiedziała jak radzić sobie z najczęstszymi problemami uroginekologicznymi kobiet. Podsumowaniem spotkania było pokazanie ćwiczeń na wzmocnienie tych partii mięśni, w trakcie których bardzo ważny jest prawidłowy oddech.
W trakcie spotkania każda uczestniczka otrzymała ciekawe materiały edukacyjne.
Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do spotkań kobiet, poznanie lokalnych przedsiębiorców i zakresu ich usług, promocja czytelnictwa oraz zwiększenie wiedzy i świadomości.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Operatorami NPRCz 2.0 są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Narodowe Centrum Kultury.

facebook NPRCz 2.0
facebook Narodowe Centrum Kultury