W czwartek, 26 września, odbyły się dodatkowe Warsztaty Dyskusyjne Kobiet. Gościliśmy Panią dr hab. inż. Małgorzatę Gałczyńską, na co dzień profesor ZUT w Szczecinie. Zebrane osoby wysłuchały wykładu na temat miodu, jego składu i właściwości prozdrowotnych. Każdy z uczestników otrzymał materiały edukacyjne o tym niezwykłym i cennym składniku diety.
Spotkanie odbyło się w ramach programu dotacyjnego BLISKO.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Operatorami NPRCz 2.0 są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Narodowe Centrum Kultury.

facebook NPRCz 2.0
facebook Narodowe Centrum Kultury