24 września, we wtorkowe popołudnie w ramach cyklu Warsztaty Dyskusyjne Kobiet gościliśmy Panią Margarettę Laskowską, podologa i kosmetologa. W trakcie spotkania zebrane osoby wysłuchały krótkiego wykładu przybliżającego zawód podologa. Można było się dowiedzieć jak ważny dla naszego organizmu i zdrowia jest stan naszych stóp. Chętni mogli skorzystać z badania stóp stwierdzającego właściwe ułożenie stóp podczas chodzenia. Dla wszystkich obecnych Pani Margaretta przygotowała miłe upominki.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Operatorami NPRCz 2.0 są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Narodowe Centrum Kultury.

facebook Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
facebook Narodowe Centrum Kultury