Warsztaty dyskusyjne kobiet

Zapraszamy na Warsztaty Dyskusyjne Kobiet. Inicjatywa ta organizowana jest dzięki dotacji z „Konkursu na Inicjatywy Oddolne” w ramach programu BLISKO.

To cykliczne spotkania dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku!
Zapraszamy chętne Panie, warsztaty są BEZPŁATNE!

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do spotkań kobiet, poznanie lokalnych przedsiębiorców i zakresu ich usług, promocja czytelnictwa oraz zwiększenie wiedzy i świadomości.

Spotkania składają się z części wykładowej oraz warsztatu praktycznego. Uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne.

Pierwsze spotkanie odbędzie się:
📆 18 kwietnia – czwartek
⏰️ godzina 1700
📍 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim

Warsztat poprowadzi kosmetolog Marcelina Derylak, która na co dzień prowadzi swój gabinet kosmetologiczny w Kamieniu Pomorskim przy ul. Dziwnowskiej 14b.

facebook Kosmetologia Marcelina Derylak

Pani Marcelina opowie o rodzajach cer i ich domowej pielęgnacji oraz o najczęstrzych problemach skórnych i sposobach niwelowania ich objawów. Przedstawi także pokaz zabiegów kosmetycznych i masażu twarzy.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

‐----------------------

Projekt we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kamieniu Pomorskim.

Działanie w ramach Projektu BLISKO. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

facebook Narodowe Centrum Kultury
facebook Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0)
facebook Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego