W poniedziałek, 12 sierpnia 2024 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Ewą Dmowską, autorką thrillera „Martwy za dnia”.
Ewa Dmowska zaprezentowała nam świat jej literackiej twórczości. Opowiedziała o tajnikach pisarskiego rzemiosła, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspiracjami, które pobudzają ją do tworzenia. Zdradziła nam, skąd czerpie pomysły do swoich książek oraz jak udaje jej się pogodzić życie matki dwójki małych dzieci z pasją do pisania oraz jak ważną rolę spełnia w jej życiu samotny spacer. W swojej twórczości stara się pokazać jak ważną rolę w naszym życiu pełni wiara i zaufanie Bogu.
Autorka szczegółowo przedstawiła nam proces pracy nad swoimi książkami, plany na przyszłość oraz zdradziła szczegóły swojej najnowszej powieści. Opowiadała również o bajkach, które opowiada swoim dzieciom. Możliwe, że my również będziemy mogli w przyszłości się nimi cieszyć.
Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu i czekamy niecierpliwie na kolejne powieści tej początkującej, pełnej twórczej pasji autorki.
Za zdjęcia dziękujemy Anice Marszałek.

facebook Ewa Dmowska - pisarka

facebook Fotografia Anika Marszałek