Wyniki konkursu

Z wielką radością przedstawiamy Państwu wyniki konkursu na inicjatywy oddolne dla mieszkańców miasta i gminy Kamień Pomorski w projekcie „Biblioteka – wspólna przestrzeń kultury” w ramach programu BLISKO. Wpłynęło do nas sześć wniosków, z których po długiej dyskusji oraz ocenie formalnej i merytorycznej do realizacji wybrano pięć.
Dofinansowanie na realizację zadań otrzymają następujące inicjatywy (kolejność alfabetyczna):

• Gra miejska na Dzień Dziecka (3600,00 zł)
  • Historyczny jadłobój kulinarny „Micha tradycji” (3900,00 zł)
  • „Malowane słowem, zapisane barwą” (4200,00 zł)
  • Warsztaty dyskusyjne kobiet (4000,00 zł)
  • Warsztaty rękodzieła artystycznego z literaturą w tle (3300,00 zł).

Łączny budżet inicjatyw wyniósł 19000,00 zł.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Wszystkim wnioskodawcom gratulujemy i życzymy udanej realizacji projektów, zaś mieszkańców Kamienia Pomorskiego zapraszamy do brania udziału w tych wydarzeniach. Szczegóły już niebawem na mediach społecznościowych Biblioteki, plakatach oraz kamieńskich portalach informacyjnych.