Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Pikniku BLISKO Biblioteki.
W środę, 31 lipca, świetnie bawiliśmy się razem z Teatr Gwitajcie przy wierszach Jana Brzechwy, pląsaliśmy przy skocznej muzyce, tworzyliśmy kolorowe dzieła, robiliśmy fotki w książkobudce, a strudzeni posilaliśmy się pysznościami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie. Każdy mógł sięgnąć po książkę w strefie czytania.
Fotorelację przygotował Dariusz Gołdyn z Foto Studio.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Operatorami NPRCz 2.0 są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Narodowe Centrum Kultury.

facebook Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
facebook Narodowe Centrum Kultury