Plakat

31 października rozstrzygnięty został konkurs "(Nie)zapomniane słowa", który miał na celu wykonanie pracy plastycznej lub napisanie krótkiej formy literackiej na temat zapomnianych i mniej używanych słów.

Pierwsze miejsce za pracę plastyczną zdobyła Nadia Wieczorek z klasy Vb Szkoły Podstawowej nr 2, zaś za pracę literacką, wiersz "Pierwsza przechadzka" pierwsze miejsce zdobyła Dagmara Tutak z klasy Vb Szkoły Podstawowej nr 2. W nagrodę laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za chęć wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs został zrealizowany w ramach programu dotacyjnego BLISKO, projektu pt. "Biblioteka – wspólna przestrzeń kultury", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Profile na Facebooku: