W sobotę, 21 października, bibliotekarze z naszej kamieńskiej Biblioteki byli w z wizytą studyjną (w ramach programu BLISKO) w Bibliotece Publicznej Gminy Ustronie Morskie. Celem wizyty była wymiana dobrych praktyk oraz zacieśnianie więzi z bibliotekarkami z Ustronia Morskiego oraz z partnerami, co potrzebne jest do współpracy i wspólnego działania.

Z tej wizyty zaczerpniemy inspiracje i nawiążemy dobre relacje. To było bardzo dobre spotkanie, dzięki któremu wymieniliśmy doświadczenia dotyczące programu BLISKO, którego Biblioteka w Ustroniu Morskim była beneficjentem w pierwszym roku naboru.

Przy okazji odwiedziliśmy Ogrody Tematyczne Hortulus, które o tej porze roku wciąż mienią się mozaiką barw.

Mamy nadzieję, że wyjazd ten zintegruje środowisko kamieńskich bibliotekarzy. 🙂 Został on zorganizowany został w ramach programu BLISKO, projektu pt. "Biblioteka – wspólna przestrzeń kultury", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Profile na Facebooku:

Fotorelacja:

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury

belka logotypowa nprcz

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa nck