Bibliotekarze z kamieńskiej Biblioteki, jak również z bibliotek szkolnych, cały czas podnoszą swoje kompetencje, aby efektywniej pracować dla lokalnej społeczności.

W sobotę, 4 listopada, odbyło się kolejne z cyklu szkoleń. Pani Marta Kostecka, pracująca dla marki "Dobrze w Kulturze" szkoliła nas z rozpoznawania potrzeb czytelniczych młodych odbiorców oraz jak pracować z młodzieżą.

Szkolenie zostało zrealizowane w ramach programu dotacyjnego BLISKO. Projekt pt. "Biblioteka – wspólna przestrzeń kultury". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Profile na Facebooku: