Maciej Paterczyk - spotkanie autorskie

Biblioteka wspólnie z Księgarnią "Wiedza" oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Paterczykiem.
Autor pochodzi z Ziemi Kamieńskiej. Ukończył historię i dziennikarstwo na Uniwersytecie Szczecińskim. Wyróżniony Stypendium Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie kultury. Pisze powieści, których akcja rozgrywa się na Pomorzu Zachodnim: "Ziemie Niczyje" (2014), "Na zgliszczach" (2015), "Morze krwi, ziemia ognia" (2019) czy "Czarny Bałtyk" (2021). Ma w swoim dorobku również powieść wampiryczną: Korngold (2022).
Spotkanie odbędzie się 19 lipca 2023 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej.
Zapraszamy!