Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Biblioteka w Kamieniu Pomorskim bardzo serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax, autorką takich powieści jak: Dziedzictwo von Becków, Piętno von Becków, Długa droga do domu. Miłośnicy jej książek uwielbiają sześciotomowy cykl powieściowy – "Zemsta i przebaczenie", a także książkę "Syn zakonnicy". Ogromnym powodzeniem wśród czytelników cieszy się również cykl "Zanim nadejdzie jutro", "Milczenie aniołów" oraz "Białe róże z Petersburga".
Oprócz pisania, Joanna Jax maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką.
Zapraszamy 14 czerwca 2023 roku na godz. 18:30 do siedziby Biblioteki na ul. Wolińską 9.