Spotkanie autorskie z Bogusławem Janiczakiem - plakat

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogusławem Janiczakiem, poetą i pisarzem marynistą. Z zawodu kapitan żeglugi wielkiej, który przeżycia na morzu przenosi w twórczość poetycką i prozatorską. Autor kilku powieści jak: "Wywiad", "Głosy wiatru", "Człowiek z wydm" oraz zbiorów wierszy "Czas pożegnań", "Szare anioły" i inne. Tworzy także teksty piosenek m.in. dla Don Wasyla oraz wykonawców szant.

Spotkanie z tak wszechstronnym twórcą odbędzie się 21 czerwca o godz. 18:00 w Bibliotece, na ulicy Wolińskiej 9.