Ranking wypożyczeń w 2022 roku

Drodzy Czytelnicy, początek nowego roku to czas podsumowań, dlatego postanowiliśmy zrobić małe zestawienie za miniony rok.

Na pierwszy ogień idą nasi rekordziści w ilości wypożyczonych książek. W Wypożyczalni dla Dorosłych osoba na trzecim miejscu wypożyczyła 194 książki, na drugim miejscu 280 książek, zaś absolutnym rekordzistą został pan z wypożyczonymi 516 książkami. Ogromne brawa!

W Oddziale dla Dzieci trzecie miejsce zajął czytelnik ze 181 wypożyczonymi książkami, drugie z 280 książkami, zaś rekordzistką została młoda czytelniczka z 414 książkami. Naprawdę wspaniałe wyniki! Gratulacje!

W Punkcie bibliotecznym trzecie miejsce to 67 wypożyczonych książek, drugie miejsce zajął czytelnik z 93 książkami, zaś pierwsze miejsce ma czytelniczka z 98 książkamiWspaniale!

Przedstawiamy również najpopularniejsze tytuły wypożyczane w 2022 roku.

Wypożyczalnia dla Dorosłych:

1. Tylko jeden wieczór, Mirek Krystyna
  2. Mitologia, Parandowski Jan
  3. Niewybaczalne, Janiszewska Izabela
  4. Ścigany, Michalak Katarzyna
  5. Dziewczyna z gór, Warda Małgorzata
  6. Śniegi, Warda Małgorzata
  7. Jeżynowa zima, Jio Sarah
  8. Były sobie świnki trzy, Rudnicka Olga
  9. Światło w Cichą Noc, Mirek Krystyna
  10. Tylko dobre wiadomości, Krawczyk Agnieszka

Najpopularniejszą autorką czytaną w naszej bibliotece w 2022 roku była Krystyna Mirek, której książki okupują także dalsze miejsca listy.

Oddział dla Dzieci:

1. Lew, czarownica i stara szafa, Lewis C.S.
  2. Kicia Kocia na placu zabaw, Głowińska Anita
  3. Pan Brumm wybiera się na wycieczkę, Nepp Daniel

Punkt biblioteczny:

1. Nowy podarunek, Mirek Krystyna
  2. Życie za życie, Janus Katarzyna
  3. W cieniu tamtych dni, Majcher Magdalena

W tym miejscu życzymy wszystkim samych ciekawych lektur w Nowym 2023 Roku!