Tydzień bibliotek 2022

Kamieńska biblioteka włącza się w tegoroczne obchody ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, trwającego od 8 do 15 maja.
Przygotowaliśmy kilka niespodzianek.
We wtorek (10 maja) będzie można wziąć udział w 5. edycji Kamieńskiego dyktanda i zmierzyć się z trudnościami ortograficznymi, jakie niesie język polski.
W środę odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym będzie omawiana lektura "Biblia diabła" Leszka Hermana. Historię relikwiarza św. Korduli, o którym traktuje książka przybliży gość specjalny spotkania.
W sobotę natomiast zapraszamy na wieczorek poetycki, na którym będziemy się delektować twórczością naszych lokalnych poetek, Pań Anety Jasłowskiej i Justyny Cieszyńskiej.
Zapraszamy!