Odjazdowy bibliotekarz

W sobotę (2 lipca) bibliotekarze kamieńskiej Biblioteki zaprosili wszystkich miłośników książki i turystyki rowerowej na rajd Odjazdowy Bibliotekarz.
Przy pięknej, letniej pogodzie, zebrana grupa ruszyła w drogę. Ponieważ oficjalnym kolorem akcji jest pomarańczowy, uczestnicy dodali do swoich strojów pomarańczowe akcenty, a rowery przystroili pomponami i balonami w tym kolorze. Trasa wycieczki prowadziła do Dziwnówka, następnie Radawki, aby zakończyć się piknikiem przy bibliotece we Wrzosowie.
Dzięki uprzejmości pana sołtysa Wrzosowa, mogliśmy skorzystać z miejsca piknikowego przy Szkole.
Strudzeni rowerzyści odpoczęli przy wesołych rozmowach oraz poczęstunku z grilla, kawie i ciastach przygotowanych przez bibliotekarki.
Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny rajd.