Narodowe Czytanie 2022 - zaproszenie

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim serdecznie zaprasza na akcję Narodowe Czytanie, która organizowana jest z inicjatywy Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą Pana Tadeusza Adama Mickiewicza.
Tegoroczną lekturą Narodowego czytania będą "Ballady i romanse" Adama Mickiewicza, które ukazały się 200 lat temu w Wilnie.
W Kamieniu Pomorskim akcja Narodowego Czytania rozpocznie się na kamieńskiej Marinie 3 września o godz. 11:00. Jednocześnie informujemy, że w przypadku niepogody akcja zostanie przeniesiona do sali bankietowej PSONI przy ulicy Kopernika.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej lektury!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim