Spotkanie autorskie z pisarką Izabellą Frączyk - Relacja

W poniedziałek 9 sierpnia 2021 r. o godz. 17:00 na kamieńskiej Marinie odbyło się spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk, autorką powieści obyczajowych.
Miłośnicy literatury wysłuchali ciekawostek związanych z pracą pisarza oraz procesem wydawniczym. W bardzo humorystyczny sposób pani Izabella przedstawiła postacie ze swoich książek, do stworzenia których inspiracją byli ludzie poznani w życiu codziennym. Pisarka niejednokrotnie, przygotowując się do pisania nowej opowieści, podejmowała pracę, którą wykonywali jej bohaterowie, jak np. Beata, pracująca na stacji benzynowej, występująca w książce "Spełniony sen". Autorka podzieliła się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami pisarskimi oraz ciekawostkami zawodowymi.
Na koniec spotkania można było zakupić wydania książkowe i audiobooki autorki oraz otrzymać autograf.

Spotkanie przebiegło w bardzo wesołej atmosferze, a było ono możliwe dzięki wsparciu Mariny Kamień Pomorski, która była współorganizatorem i sponsorem całego przedsięwzięcia.

Fotorelacja:

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury

belka logotypowa nprcz

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa nck