Dyskusyjny Klub Książki

W poniedziałkowe popołudnie w kamieńskiej bibliotece miało miejsce spotkanie z dwoma znanymi literatami Marcinem Świetlickim i Mariuszem Czubajem. Panowie w bardzo humorystyczny i charakterystyczny dla siebie sposób opowiadali o swojej twórczości, zainteresowaniach i ciekawych przygodach w życiu codziennym, które nierzadko bywają inspiracją do ich pracy. W trakcie spotkania autorzy zaimprowizowali krótką formę słowno-muzyczną, opartą na poezji Marcina Świetlickiego. Nasi Goście pozostawili po sobie niedosyt dlatego nie była to, taka mamy nadzieję, ostatnie ich wizyta w Kamieniu Pomorskim.

Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, organizowanych przez Instytut Książki.W kamieńskiej bibliotece również taki klub działa, na którego spotkania serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Biblioteką.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury

belka logotypowa nprcz

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa nck