Zapraszamy do biblioteki

Po krótkiej przerwie Biblioteka zostaje ponownie otwarta. Zapraszamy od poniedziałku 30 listopada.
Biblioteka czynna od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątek od 10:00 do 17:00, w soboty nieczynna. Aby usprawnić obsługę , prosimy o składanie zamówień i rezerwacji czytelniczych telefonicznie pod numerem 91 38 20 541, przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub profil biblioteki na Facebooku.
Wszystkich odwiedzających prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego czyli prosimy o zachowanie odstępu, zasłanianie nosa i ust, dezynfekowanie dłoni. Tak jak wcześniej, obsługa odbywa się w oznaczonej i ograniczonej przestrzeni, bez dostępu do półek. Wyłączona z dostępu pozostaje czytelnia i stanowiska komputerowe.