Przerwa na wspólne czytanie.

Nasza biblioteka bierze udział w Akcji "Kinder- przerwa na wspólne czytanie". Akcja ta polega na zbiórce pełnowartościowych i nieuszkodzonych książek dla dzieci w wieku 2-14 lat, które będą przekazane do potrzebujących wsparcia małych bibliotek publicznych i szkolnych. Akcja trwa od 2 listopada do 30 listopada 2020 roku. Zapraszamy wszystkich chętnych do przynoszenia książek do naszej biblioteki. Każdy ofiarodawca otrzyma pamiątkowy dyplom i zakładkę . 5 pierwszych bibliotek wygra spotkanie autorskie, zaś wszystkie biorące udział biblioteki otrzymają nagrody w postaci 2 puf i komplet książek z autografami autorów. Najważniejsze, że damy drugie życie książkom, których już nie czytamy.