Otwarcie biblioteki

Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że od 4 maja kamieńska biblioteka zostanie ponownie otwarta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00.
Jesteśmy zobowiązani żachować zasady bezpieczeństwa, dlatego obsługa czytelników odbywać się będzie w oznaczonej i ograniczonej przestrzeni, bez dostępu do półek. Książki, zwrócone do biblioteki, zostaną poddane obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Wyłączona ż dostępu pozostaje czytelnia oraz stanowiska komputerowe. W widocznym miejscu będzie można zdezynfekować dłonie, Państwa natomiast prosimy o zasłanianie nosa i ust. Aby usprawnić obsługę, sugerujemy składanie zamówień lub rezerwacji czytelniczych telefonicznie pod numerem: 91 382 05 41, ewentualnie przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub profil biblioteki na Facebooku.
Punkt biblioteczny przy Pl. Katedralnym pozostaje nadal zamknięty.
Zapraszamy do Biblioteki. przy ul. Wolińskiej 9.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury

belka logotypowa nprcz

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa nck