Drodzy czytelnicy!

Od 1 września biblioteka czynna będzie w godzinach:

• poniedziałek 10:00 - 18:00
  • wtorek 10:00 - 18:00
  • środa 10:00 - 18:00
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 10:00 - 17:00

Jesteśmy zobowiązani zachować zasady bezpieczeństwa, dlatego obsługa czytelników odbywa się w oznaczonej i ograniczonej przestrzeni, bez dostępu do półek. Książki zwrócone do biblioteki, zostaną poddane 7-dniowej kwarantannie.
Nadal wyłączona z dostępu pozostaje czytelnia oraz stanowiska komputerowe.
W widocznym miejscu należy zdezynfekować dłonie, Państwa prosimy o zasłanianie nosa i ust.

Aby usprawnić obsługę, prosimy o składanie zamówień i rezerwacji czytelniczych telefonicznie pod numerem: 91 38 205 41, przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub profil biblioteki na Facebooku.

Punkt biblioteczny przy Placu Katedralnym pozostaje zamknięty.