Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Janus, autorką czterech powieści z gatunku literatury kobiecej: "Nigdy nie jest za późno", "Życie za życie", "Mam na imię Weronika" i "Światło kryje się w mroku". Książki pisarki zostały przychylnie przyjęte przez czytelniczki i zyskały pozytywne recenzje. W maju ukaże się kolejna powieść autorki pt. "Piękni ludzie". Na co dzień powieściopisarka mieszka w Lesznie, gdzie od wielu lat pracuje jako lekarz.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie 29. kwietnia (poniedziałek) do siedziby Biblioteki o godz. 17:30.