Magdalena Majcher w kamieńskiej Bibliotece

25 września 2019 r. na godz. 16:00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii.

Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową. Urodziła się i wychowała w Czeladzi, obecnie żyje i tworzy w Katowicach. Dotychczas wydała kilkanaście książek m.in. "Jeszcze jeden uśmiech", "W cieniu tamtych dni", "Matka mojej córki", "Jeden wieczór w Paradise".

Na spotkaniu przedstawi nam "Sagę nadmorską" , której akcja toczy się od czasów wojennych do współczesnych. Saga opowiada historię rodziny przesiedleńców, którzy osiedlili się na Pomorzu.

Wstęp wolny. Zapraszamy !

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowe Centrum Kultury

belka logotypowa nprcz

belka logotypowa mkidn

belka logotypowa biblioteka narodowa

belka logotypowa nck